O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OPTIMUM powstało w 2005 roku na bazie doświadczeń w sprzedaży nowoczesnych systemów okiennych i drzwiowych oraz w oparciu o gruntowną znajomość branży i realiów rynku. Początkowo firma zlokalizowana była w Płocku. Obecnie siedziba firmy, a jednocześnie centrum logistyczne mieści się w Sierpcu przy ulicy Płockiej 66.

W ciągu kilku lat istnienia firma zdążyła wypracować sobie solidną markę i pozycję czołowego sprzedawcy stolarki otworowej w regionie. Naszym celem jest zadowolenie Klienta. Dążymy do tego poprzez dostarczanie produktów i usług na bardzo wysokim poziomie oraz zapewnianie profesjonalnej i kompleksowej obsługi. W chwili obecnej już ponad 70% naszych Klientów stanowią osoby z polecenia. Każdemu kto nas odwiedzi, zaproponujemy kilka systemów okiennych do wyboru, doradztwo techniczne oraz dogodne rozwiązania kredytowe. Posiadamy wyspecjalizowane grupy monterskie, które gwarantują profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów, ich transport oraz serwis.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są wytwarzane przez najbardziej renomowane firmy w Polsce. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji.

Wystarczy zadzwonić: 24/275 29 36, a nasz przedstawiciel bezpłatnie odwiedzi Państwa i fachowo doradzi najlepsze rozwiązania.